Program manifestacije

petak 19. avgust 2016

09:00 sajamska prezentacija na štandovima

13:00 – 17:00 tonska proba

18.00 prateći sadržaj:

-naučno stručna predavanja

-izložba polјomehanizacije

-takmičenje u pripremanju i kuvanju tradicionalnih srpskih jela i degustacije

18:00 defile učesnika u kulturno-umetničkom programu

18:00-20:00 smotra izvornog narodnog stvaralaštva

-nastup kulturno umetničkih društava

-nastup instrumentalista

(KUD „Stojan Novaković“ i gosti)

20:00 svečano otvaranje manifestacije

-pozdravna zdravica

-pozdravna reč organizatora (govor Predsednika opštine)

-zvanično otvaranje manifestacije

-svečani vatromet

20:30 trubački orkestar Bojana Krstića

21:30 koncert Gabrijele Pejčev

22:30 koncert Dejana Matića

subota 20. avgust 2016

09:00 sajamska prezentacija na štandovima

13.00 – 17:00 tonska proba

17:00 prateći sadržaj:

-naučno stručna predavanja

-izložba polјomehanizacije

-takmičenje u pripremanju i kuvanju tradicionalnih srpskih jela i degustacije

17:00 program za decu-maskembal u organizaciji PU „Naša radost“ Blace

-muzika sa razglasa

18:00 defile učesnika u kulturno-umetničkom programu

18:00-20:00 kulturno-umetnički program

-nastup kulturno umetničkih društava

-nastup instrumentalista

(KUD „Stojan Novaković“ i FA „Drainac“)

20:00 koncert Bez konzervanasa

20:55 koncert Pandora

21:55 koncert Ćače i Đavo

22:30 koncert Zdravka Čolića

nedelјa 21. avgust 2016

09:00 sajamska prezentacija na štandovima

13:00 –  17:00 tonska proba

18:00 prateći sadržaj:

-izložba polјomehanizacije

– takmičenje u pripremanju i kuvanju tradicionalnih srpskih jela i degustacije

– muzika sa razglasa

– program za decu – predstava „Put oko sveta“

18.00 defile učesnika u kulturno-umetničkom programu

18:00-20:00

– smotra izvornog narodnog stvaralaštva

–  nastup kulturno umetničkih društava

– nastup instrumentalista

(FA „Drainac“ i gosti)

20:00-21:00 svečano zatvaranje manifestacije

– proglašenje pobednika u takmičarskim kategorijama

– dodela nagrada takmičarima i zahvalnica sponzorima

– zvanično zatvaranje manifestacije

– odjavna zdravica

– vatromet

21:00 rok koncert: Talični Tom

22:00 rok koncert: Humanitarni bend KOLEGE

23:00 rok koncert: Atomsko sklonište

2 Responses to Program manifestacije

  1. Dragan Radonjić says:

    Bravo zamljaci. Sa ovako bogatim prgramom mozete se ponositi.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: photography charlottesville va | Thanks to ppc software, penny auction and larry goins